Jak prezentują się najlepsze konta osobiste w 2019 roku?

Nowy rok to zawsze dobry moment do rewizji aktualnie prowadzonych wydatków. Jak często okazuje się, mamy dużo kosztów pośrednich, które można spokojnie usunąć z naszego codziennego życia i cieszyć się mniejszym wydatkiem w perspektywie każdego miesiąca.

Temat powiązany jest z bankowością i kontami osobistymi, albowiem jak często wykazują nasze obliczenia, płacimy w niektórych bankach koszta miesięczne za usługi, które w innych bankach dostępne są kompletnie za darmo.

Idąc tym tropem warto sprawdzić, które z dzisiejszych kont bankowych obwarowane są najmniejszymi kosztami.

Jakie koszty często można ominąć?

Z pewnością koszty prowadzenia i użytku karty debetowej, albowiem w ofertach najbardziej konkurujących ze sobą banków znajdziemy właśnie walkę w tym sektorze. Banki coraz bardziej starają się przekonywać tym, że nie pobierają kosztów za prowadzenie kart debetowych. Skutkiem tego, rynek z roku na rok coraz bardziej przesuwa się w stronę darmowego korzystania z kart, choć w wielu bankach jest to nadal jeszcze niemożliwe.

Niektórzy z nas są związani z kontami osobistymi od dawna. Oferty które wybierane były jednak kilka lat temu, nijak mają się do dzisiejszych standardów. Jednym z nich jest darmowe prowadzenie konta, które w dobie Internetu większość z nas nie kosztuje nic. Czy jednak wszystkich? Niestety nie, albowiem niektórzy nadal borykają się z płatnością za swoje konto osobiste (lub muszą pokrywać często bardzo trudne miesięczne limity aktywności finansowych).

Gdzie sprawdzić aktualną listę ofert na konta bankowe?

Najlepszym rozwiązaniem są renomowane serwisy branżowe, które robią aktualne zestawienia na najlepsze konta osobiste. Dzięki takiemu zestawieniu poznamy najświeższe oferty banków, które pozwolą nam wybrać najlepsze konto bankowe.