Legalny bukmacher źródłem dodatkowego zarobku w 2019 roku?

Czy prawdą jest, że można zarobić na zakładach bukmacherskich? Czy jest to takie proste, jakby się mogło wydawać? Niestety, rzeczywistość wygląda dużo mniej kolorowo. Powiedziałbym nawet- jest w skali szarości.

W zakładach bukmacherskich liczy się nie tyle wiedza na temat danego sportu, co po prostu łut szczęścia. Nawet, jeżeli posiadamy ogromną wiedzę z danej dyscypliny sportu, to i tak jesteśmy za plecami bukmachera, który posiada coś innego – marżę. To właśnie ta magiczna marża sprawia, że nawet w przypadku gdy trafiamy statystycznie połowę typów (jak w rzucie monetą), to i tak jesteśmy z każdym kolejnym typem na minus.

W przypadku polskich bukmacherów dochodzi jeszcze jedna rzecz – podatek. Wynosi on 12% od każdego postawionego zakładu (nie od wygranych!). Zatem, stawiając zakład za 1000 zł, już na starcie zapłacimy 120 zł podatku – i jest bez znaczenia, czy nasz typ będzie trafiony czy nie. Zobaczmy to na przykładzie kursu 2.00. Jeżeli nasz typ nie będzie poprawny, to stracimy 1000 zł. Jeżeli nasz zakład będzie trafiony, to wtedy wygramy 1760 zł (zamiast 2000 zł, gdybyśmy wyłączyli podatek). Wychodzi na to, że przy wygranej tracimy 240 zł ! I to tylko przy jednym zakładzie za 1000 zł.

Reasumując: niestety, legalne zakłady bukmacherskie w Polsce nie mogą stanowić dodatkowego źródła zarobku. Oczywiście, mogą zdarzyć się jakieś pojedyncze wygrane, jednakże na dłuższą metę będziemy tracić pieniądze, i to niemałe. Dlatego też nie można stwierdzić, że zakłady bukmacherskie w Polsce mogą być źródłem dodatkowego zarobku.

Betun.pl oferuje fortuna bonus a także najnowszy forbet kod promocyjny. Bonusy dla osób zainteresowanych.