PADY MASZYNOWE

Oferujemy Państwu profesjonalne pady maszynowe. Stanowią one idealne uzupełnienie sprzętów, dostępnych w naszym sklepie. W naszym asortymencie znajdą Państwo akcesoria o różnych kolorach. Każdy z nich posiada inne właściwości. Nasza firma jest w stanie przygotować również pady na zamówienie.

  • PAD BIAŁY /polerowanie – buffing – lekkie doczyszczanie

Wykorzystywany jest zarówno do delikatnego szorowania powierzchni miękkich, takich jak np. PCW, wylewki żywiczne, jak i do polerowania podłóg, które zostały zabezpieczone powłoką polimerową. Przeznaczony jest do profesjonalnego użytku. Można stosować do na sucho lub na mokro, w zależności od potrzeb.

  • PAD CZERWONY / mycie – spray buffing

Czerwony pad, znajduje swoje zastosowanie głównie podczas maszynowego czyszczenia podłóg miękkich (np. wykonanych z drewna lub powierzchni sportowych) oraz posadzek, które zabezpieczone zostały powłoką polimerową. Używany jest do bieżącej konserwacji podłóg każdego typu – zarówno tych zabezpieczonych, jak i niezabezpieczonych. Wykorzystywany jest również do delikatnego mycia powierzchni oraz do czyszczenia z użyciem środków typu „spray”. Idealnie sprawdzi się jako pad do mycia podłóg wykonanych z drewna oraz miękkich wykładzin, używanych w halach sportowych.

  • PAD ZIELONY / gruntowne doczyszczanie – szorowanie – scrubbing

To silniejszy rodzaj padu, od niebieskiego. Jego zadaniem jest doczyszczanie wszelkiego typu podłóg – zarówno tych zabezpieczonych, jak i niezabezpieczonych. Znajduje swoje zastosowanie również w gruntownym myciu i doczyszczaniu posadzek. Może być wykorzystywany ze środkami typu „spray”. Przeznaczony jest do czyszczenia maszynowego.

  • PAD NIEBIESKI / gruntowne doczyszczanie – szorowanie – scrubbing

Charakteryzujący się słabszym ścieraniem od pada zielonego. Wykorzystywany jest do bieżącej konserwacji powierzchni niezabezpieczonych i zabezpieczonych. Przydatny w pielęgnacji oraz myciu podłóg. Może być używany do czyszczenia maszynowego oraz ze środkami typu „spray”. Jeśli użytkownik skorzysta z wysokiej jakości polimeru, może być również wykorzystywany do polerowanie posadzki zabezpieczonej.

  • PAD BRĄZOWY / gruntowne doczyszczanie – zdzieranie – stripping

Pad przeznaczony do profesjonalnego użytku. Wykorzystywany jest do gruntownego doczyszczanie posadzek. Przy jego użyciu można usunąć z podłogi wszelkiego typu akryle, woski, polimery. Idealnie sprawdzi się podczas szorowania mocno posadzek, które zostały mocno zabrudzone. Jest to delikatniejsza wersja pada czarnego. Dzięki temu można wykorzystywać go również na tych powierzchniach, na których istnieje ryzyko ich uszkodzenia.

  • PAD CZARNYgruntowne doczyszczanie-zdzieranie – stripping

Jest to zdecydowanie najsilniejszy pad, dostępny w naszej ofercie. Znajduje zastosowanie w gruntownym doczyszczaniu różnego typu powierzchni. Idealnie sprawdzi się jako sprzęt do wyczyszczenia posadzki z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, wosków, akryli oraz polimerów. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Z tego względu świetnie sprawdza się także podczas długiej i intensywnej eksploatacji. Niewskazane jest używanie tego pada na powierzchniach, na których występuje ryzyko uszkodzenia.