Polscy legalni bukmacherzy

Gry hazardowe w świecie znane są od bardzo dawna. Są również dość popularne wśród pewnego kręgu ludzi. Nie każdy jest zainteresowany tego typu grami. Mnóstwo ludzi uważa je za złe i niszczące dla człowieka. Są jednak zwolennicy, którzy lubią hazard, ryzyko. Są nawet ludzie, którzy z tego typu gier mogą się utrzymywać.

Czym są zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to zakłady wzajemne, w których grający przewidują wyniki spotkań sportowych. Zakłady przyjmowane są przez bukmachera. Wysokość wygranej zależy od ustalonych kursów. Zakład może okazać się po spotkaniu sportowym wygrany, wygrany w połowie, przegrany w połowie lub przegrany.
Obstawianie spotkań sportowych w Polsce jest bardzo popularne wśród młodych ludzi, Nastolatkowie, czy osoby zaraz po dwudziestce interesują się sportem i orientują się jaki może być wynik meczu. Większość osób jednak obstawia zakłady hobbystycznie. Niewielu próbuje w taki sposób pozyskać środki na życie. Wygrana, jak w każdej grze losowej jest trudna do osiągnięcia.

Legalni bukmacherzy w Polsce

W Polskim internecie znaleźć można ogromną liczbę zakładów bukmacherskich. Jednak należy mieć świadomość, że tylko nieliczni działają zgodnie z obowiązującym prawem. W przypadku bukmacherów naziemnych, każdy punkt jest legalny. Jeżeli chodzi o bukmacherów internetowych, to legalnie działają następujące zakłady:

LV Bet
Fortuna
Totolotek
Forbet
Milenium
Etoto
STS
Totalbet
Cherry Online Polska

Nowa ustawa hazardowa 2017

Spore zamieszania na rynku bukmacherskim wywołała nowa ustawa hazardowa z 2017. Zdelegalizowała ona większość istniejących wtedy zakładów bukmacherskich. Te, które nadal chciały działać legalnie musiały spełnić szereg warunków, po których mogły uzyskać licencję od Ministra Finansów na działanie.
Pamiętajmy, że obstawianie u bukmacherów, którzy nie mają licencji jest łamaniem prawa i grożą za to surowe konsekwencje. Jeżeli chcemy obstawiać wyniki, róbmy to uczciwie, zgodnie z zasadami. Pamiętajmy również o zachowaniu rozsądku i umiaru w rozporządzaniu swoimi oszczędnościami na gry losowe.

Na serwisie bukmacherinternetowy.pl znajdziesz więcej informacji na ten temat.