Wybór sali czynnikiem decydującym o swobodzie i komforcie uczestników wesela

Ślub to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie w życiu człowieka. Chcąc sprawić, żeby ten dzień był wyjątkowy należy zająć się jego przygotowanie odpowiednio wcześnie. Organizacja udanego wesela to spore wyzwanie, gdyż pod uwagę należy wziąć nie tylko swoje oczekiwania lecz także potrzeby zaproszonych gości. O sukcesie decyduje wiele czynników, jednym ze szczególnie ważnym jest wybór lokalu. Kryteria jakie powinna spełniać idealna sala weselna we Wrocławiu są następujące:

  • wielkość pomieszczenia powinna być dopasowana do liczby uczestników. Na wynajętej przestrzeni muszą zmieścić się nie tylko goście lecz także stoły, przy których będzie spożywać się posiłki w przerwie od tańców. Warto zdecydować się na lokal, w którym znajduje się przestronny parkiet oraz wyznaczone miejsce dla zespołu muzycznego
  • obecność szatni i parkingu, które ułatwiają znacznie cały pobyt i wpływają na komfort i swobodę
  • aranżacja sali weselnej we Wrocławiu ma duży wpływ na wrażenia estetyczne. O wiele lepiej czują się odbiorcy w pomieszczeniu bogatym w dekoracje oraz kwiaty. Ponadto elementy te wyglądają atrakcyjnie na pamiątkach typu zdjęcia czy filmy
  • catering przygotowany w oparciu o różnorodne gusta. Organizatorzy kierować powinni się również czasem trwania imprezy i na tej podstawie dobrać ilość potraw i przekąsem. W przypadku niewystarczającej liczby posiłków może dojść do sytuacji, że goście nie będą mieli siły na zabawę.

Te wszystkie wymagania spełnia sala PATIO oferowana przez firmę Times Event Center. Jej wielkość spełnia oczekiwania zarówno małżonków chcących zorganizować kameralne wydarzenie, jak i osób marzących o hucznym weselu. Lokal został wyposażony w klimatyzacje, dzięki czemu uroczystość można wyprawiać niezależnie od pogody. Dodatkowym udogodnieniem jest dostępność antresoli, z której mogą korzystać wszyscy. Jest to ciekawe miejsce dla fotografów, gdyż z góry widoczni są wszyscy uczestnicy imprezy. Do dyspozycji młodej pary są dwa rodzaje stołów: prostokątne oraz okrągłe.