Stylowe i nowoczesne torby filcowe

Damska torebka od kilku stuleci jest nieodłącznym atrybutem każdej kobiety. Pierwsze torebki powstały na przełomie XVII i XVIII wieku. Początkowo posiadały one formę sakwy lub woreczka, następnie torebki haftowanej, skórzanej, codziennej i podróżnej. Torebki miały pełnić głównie funkcję użytkową, jednak w miarę upływu czasu stawały się także modnym dodatkiem, który szedł w parze z najnowszymi trendami. Nie uległo to zmianie do dziś, gdyż torebki wciąż towarzyszą współczesnym Paniom i w zależności od aktualnych trendów zmienia się tylko ich styl i zawartość. Są tacy, którzy sądzą, że zaglądając do damskiej torebki zagląda się do kobiecej duszy. Jest w tym trochę prawdy, gdyż w ich wnętrzach kobiety noszą średnio 3 kilogramy różnych przedmiotów. Oczywiście obowiązkowo znajdują się tam: portfel, klucze, dokumenty, kosmetyczkę i telefon komórkowy. Bardziej praktyczne Panie noszą także rajstopy, igłę i nitkę, perfumy, notes, gumy do żucia czy parasolkę. W torebkach bardziej sentymentalnych kobiet znaleźć można np. kasztany, stare bilety do kina, ulubiony breloczek-maskotkę, zdjęcia, stare paragony i różne drobne pamiątki. Kobiety bardziej praktyczne są zwolenniczkami dużych toreb, które mogą pomieścić wszystkie rzeczy, mogące się ewentualnie przydać. Panie bardziej spontaniczne i energiczne decydują się zwykle na małe torebki i wrzucają do nich naprędce kilka niezbędnych rzeczy.

Niezależnie od naszych upodobań każda z Pań posiada co najmniej kilka torebek i każda uważa, że ma ich zdecydowanie za mało. Poszukując torebki kobiety szukają zwykle czegoś eleganckiego, niepowtarzalnego i praktycznego. W ostatnim czasie prawdziwym hitem są torebki filcowe z kolekcji Felt&Color. To ciekawe połączenie prostoty filcu z kolorowymi dodatkami z materiału, stanowiące bardzo nowoczesny i elegancki design. Każda torba filcowa jest wyprodukowana z wysokogatunkowego, miękkiego szarego filcu, będącego produktem ekologicznym. Efekt dopełniają nowoczesne zdobienia z kolorowego materiału, w aż 9 kolorach do wyboru. W skład kolekcji, poza torebkami damskimi, wchodzą filcowe torby sportowe, torby na laptopa (oczywiście z filcu) a także filcowe dodatki jak np. filcowy portfel, filcowa kosmetyczka czy wizytownik. Należy zwrócić uwagę, że wszystkie elementy kolekcji są produkowane w Polsce i wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania.

Nie każda z Pań jednak zdecyduje się na zakup torby filcowej. Wiele kobiet to miłośniczki torebek skórzanych, które poszukują skromnych i eleganckich form. Będąc przy torbach ze skóry należy pamiętać o płci męskiej. Szerokie grono Panów ze względów zawodowych korzysta z aktówek , teczek, toreb na laptopy i raportówek. Bardzo ciekawą ofertę wyrobów ze skóry, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn posiadają dwie firmy: Galskór i Cartello. Wszystkie wyroby firmy Galskór produkowane są w Polsce, z precyzyjną dbałością o detale. W ofercie firmy Galskór znajdują się między innymi: torby i teczki skórzane damskie i męskie, piórniki skórzane, raportówki skórzane i kosmetyczki skórzane. Skórzane wyroby firmy cieszą się szerokim zainteresowaniem pośród klientów w najróżniejszym wieku. Galskór jest także producentem skórzanych toreb lekarskich. Ich torby lekarskie od lat służą lekarzom, pielęgniarkom i innym pracownikom medycznym, ale nie tylko, ponieważ ich ponadczasowy wygląd sprawia, że wspaniale sprawdzą się także w innych zawodach oraz na co dzień. W ofercie oprócz skórzanych toreb lekarskich firma posiada także receptownik (skórzane etui na recepty) oraz skórzane etui na stetoskop.
Wszystkie produkty firmy Cartello także produkowane są w Polsce przez najbardziej doświadczone szwalnie. Skóra pochodzi z włoskich oraz z polskich garbarni. Firma nieustannie dokłada starań aby jakość produktów, z których jest znana, była jej największym atutem. Sztandarowym produktem firmy jest bardzo popularna aktówka skórzana oraz świetne jakościowo paski skórzane i parciane.
Torebka jest bezsprzecznie atrybutem kobiecości. Powinna być ona nie tylko stylowa i elegancka, ale także praktyczna. Wybór odpowiedniej torebki dla części kobiet stanowi nie lada problem, mają one bowiem duże trudności z dopasowaniem torebki do stylizacji czy osobowości. W wyborze odpowiedniej torebki należałoby przede wszystkim zapomnieć o przestarzałej zasadzie, że powinna być dobrana do koloru butów. Kobiety, które nie mogą się przełamać i dobrać torby w zupełnie innym kolorze, mogą sprawić sobie o ton jaśniejszą lub ciemniejszą od koloru butów. Panie, które chcą się wyróżniać i decydują się na zakup oryginalnej torby w krzykliwym kolorze mają szansę wykorzystać ją jako ciekawy akcent, który ożywi cała stylizację. Osoby posiadające doświadczenie oraz zmysł modowy mogą uczynić z torebki najciekawszy element ubioru. Te Panie, którym brakuje pewności siebie, powinny raczej wybrać uniwersalne rozwiązania, kupując torebkę pasującą do kolorystyki odzieży. Uniwersalna torebka nie musi być jednak w kolorze czarnym. Jako dobre rozwiązanie sprawdzają się beże, czy szarości. Jeżeli preferujesz wzory i dodatki w ubiorze, wybieraj raczej skromne torby w pastelowych kolorach. Jeśli preferujesz skromny styl warto postawić na trochę ekstrawagancji w wyborze torebki. Bez względu na to, jakiej torebki poszukujemy warto zdecydować się na na wyroby eleganckie, najlepszej jakości i od sprawdzonych polskich producentów.