Dlaczego urlop w Sopocie?

Planujesz urlop nad polskim morzem? To znakomicie! Sprawdź, dlaczego warto wybrać się do Sopotu.

Gdy zastanawiamy się nad wyborem miejscowości, w której spędzimy najbliższy urlop najczęściej zastanawiamy się nad lokalizacją miejscowości i jej dostępnymi atrakcjami. Wiele osób decydujących się na wypoczynek nad morzem wybiera miejscowość wypoczynkową Sopot.

Liczne atrakcje turystyczne i rozrywkowe

Sopot jest chętnie wybierany jako miejsce na wypoczynek w dużej mierze ze względu na mnogość dostępnych atrakcji. Sopot to nie tylko typowa miejscowość uzdrowiskowa nad Bałtykiem, to także miejscowość, w której kwietnie życie rozrywkowe oraz kulturalne. W dzień, możemy korzystać z uroków piaszczystej plaży, po południu i wieczorem można z kolei cieszyć się klimatem tutejszych urokliwych barów, kawiarenek oraz pubów. Wiele osób zjeżdża do Sopot zwłaszcza wtedy, gdy na sopockim molo lub w amfiteatrze odgrywają się jakieś ciekawe wydarzenia kulturalne, występy lub koncerty. Bardzo przyjemne są spacery tutejszym zamkniętym dla ruchu samochodów deptakiem przy ul. Bohaterów Monte Casino.

W Sopocie na pewno znajdą też coś dla siebie miłośnicy sportu. Wiele osób decyduje się na zwiedzenie hali Ergo Arena – to jedna z najnowocześniejszych hal widowiskowo sportowych w Polsce. Odbywają się tutaj liczne imprezy sportowe. Wielbiciele zabaw wodnych w jakiś ponury dzień zapewne zechcą skorzystać z atrakcji w sopockim Aqua Park. Warto wiedzieć, że jest to obecnie jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie. Znajdziemy tutaj liczne baseny rekreacyjne, masaże wodne, zakręcone i pełne wrażeń zjeżdżalnie a nawet dobrze wyposażone centrum SPA z licznymi saunami.

Sopot charakteryzuje się znakomitą lokalizacją. Jest to jedna z części słynnego Trójmiasta – Gdańsk, Gdynia i Sopot. Dzięki temu nocleg w Sopocie stanowi znakomity punkt wypadowy w różne kierunki. A, że w Gdańsku jest naprawdę co robić dla ludzi o wszelkich zainteresowaniach nie trzeba nikogo przekonywać 🙂 . W oddalonej zaledwie o 10 km od Sopotu Gdyni można skorzystać z takich przykładowych atrakcji jak Jump City, Skwer Kościuszki czy Bulwar Nadmorski.

Wygodne noclegi w Sopocie

Sopot posiada bardzo obszerną i zróżnicowaną bazę noclegową dostosowaną do turystów z różną zasobnością portfela. Bez problemu znajdą tutaj wygodny hotel osoby poszukujące wysokiego standardu. Ale także i ci, którzy szukają czegoś możliwie najbardziej ekonomicznego także znajdą coś dla siebie.

Aneks kuchenny w apartamencie

Jeden z apartamentów Joasia w Sopocie

Dobrym wypośrodkowaniem w kosztach wypoczynku jest skorzystanie z dostępnych w całym mieście apartamentów. Apartamenty Joasia zlokalizowane w centrum Sopotu praktycznie przy samej plaży oferują bardzo komfortowe noclegi w naprawdę przystępnych cenach. Noclegi w apartamentach Joasia ze względu na swoją atrakcyjną lokalizację oraz bardzo miłą obsługę cieszą się niesłabnącą popularnością.

Zapraszamy na wypoczynek w Sopocie!

 

Apartamenty Sopot – Joasia

http://www.joasia.com.pl/
Ul. Chrobrego 47/49, 81-723 Sopot
Telefon:  + 48 691-95-22-71
E-mail:    joasia@joasia.com.pl

Mapa lokalizacji:

[googlemaps https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m8!1m3!1d9280.7486518411!2d18.573893!3d54.441983!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x0%3A0x4fdecdf05895100!2sApartamenty+Joasia+Sopot!5e0!3m2!1spl!2spl!4v1539859018765&w=600&h=450]

 

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem http://nasza-kamienica.pl/