Funkcjonalny program do faktur LoMag

Prowadząc własną firmę podejmujemy nieustannie działania, aby zarządzać nią jak najefektywniej, oszczędzając nie tylko pieniądze ale i czas, jednocześnie maksymalizując zyski. Ogromną część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na rozwijanie firmy tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety integralną częścią prowadzenia własnej firmy. Wysoki procent obecnie funkcjonujących przedsiębiorców tworzy dokumentację wypisując ręcznie faktury, rachunki, WZ i inne dokumenty. Niekończące się przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkudziesięciu fakturach miesięcznie zajmuje ogromną ilość czasu. Istnieją jednak sposoby, aby tę pracę udogodnić i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z takich sposobów jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag.

To niebywale wydajny fachowy i wszechstronny program. Działa szybko i bezproblemowo, a oszczędzając czas gwarantuje firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze. Oferuje przekrojową obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Głównym zadaniem programu jest zmodernizowanie komunikacji w firmie i ułatwienie jakości obsługi klientów. Zapewnia ono stabilną pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a to wszystko dzięki temu, że bazuje na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala oszczędzić czas i usunąć czynnik błędu ludzkiego. Aby móc bezustannie monitorować i zarządzać za pomocą telefonu komórkowego, program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł obsługujący magazyn umożliwia automatyczne tworzenie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu wartościowym jak również ilościowym, a także kreowanie etykiet logistycznych i kompleksową obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag jest wyposażony w moduł usprawniający współpracę z klientami. Daje możliwość kompleksowej obsługi zamówień odbieranych od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością formowania ofert. Program do faktur z magazynem daje również możliwość dokonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz ustalanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim. Oprócz tego obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP. System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez klienta wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę końcową, dodatkowo tworząc dokument WZ. LoMag to niewątpliwie bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać wszelkimi rodzajami faktur.

Nie tylko samodzielnie definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury nie zawsze jest końcem transakcji. Często zdarza się, że dane transakcji wymagają poprawienia lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości. Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera bieżące dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego w oparciu o NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w wybranym języku, tworzący faktury z LOGO, zdjęciami i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych. Kompletna integracja z innymi modułami LoMag pozwala na śledzenie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych preferencji i eksport danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest nieoceniony z uwagi na pokaźną ilość zalet. Poza tymi wymienionymi wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików XLS, XLSX, TXT, CSV oraz formatowane wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code. Niezwykle ważna biorąc pod uwagę obsługę programu jest jego intuicyjność w tworzeniu indywidualnych wydruków dla ogółu dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych znajdujących się na dysku komputera. LoMag obsługuje także format PDF, automatycznie przesyła dokumenty na skrzynkę email klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie dokumentów kasowych. Program daje możliwość konfiguracji alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb. Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów. Zapewni firmie wydajność i pozwoli na zarządzanie dokumentacją za pomocą komórki. Powinno się zakupić go i wyprzedzić konkurencję.

 

Chcesz wiedzieć więcej: faktury-lomag.pl