Gdzie dostaniesz kredyt bez zdolności kredytowej?

W codziennym życiu bardzo często pojawiają się różnego rodzaju zaskakujące nas sytuacje, które w dodatku generują nam niezaplanowane wydatki. Jeśli żyjemy z miesiąca na miesiąc i nie posiadamy odłożonej kwoty, może nam to przysporzyć wielu zmartwień. Wystarczy, że będzie to zepsuta pralka czy chociażby kilkudniowa wycieczka dziecka. Wtedy zastanawiamy się skąd wziąć na ten cel pieniądze.
Niektórzy będąc w takiej sytuacji niejednokrotnie szukają rozwiązania w rodzinie, jednak nie zawsze chcemy, aby wszyscy wiedzieli o naszych zmartwieniach czy kłopotach finansowych. Gdzie w tej sytuacji najlepiej więc szukać pomocy?
Mnóstwo osób borykając się z nieoczekiwanymi problemami finansowymi głównie udaje się więc do banku. Krótkoterminowe kredyty są bowiem w ostatnich czasach najczęściej podejmowanymi świadczeniami finansowymi. Niekiedy jednak zdarza się, że do wzięcia kredytu zachęcają nas jeszcze inne rzeczy. Mowa w tym momencie o wydłużonym okresie spłaty lub bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu. Banki oraz instytucje pozabankowe udzielające kredytów gotówkowych wręcz prześcigają się w swoich ofertach, a nawet są skłonne dawać bonusy, aby zwabić klientów.
Zdarzyć się może bowiem, że nie będziemy posiadać gotówki, w dodatku nie mając stałego zatrudnienia, gdzie więc się udać w takiej sytuacji? Zadajemy sobie wtedy pytanie: „Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej?” Banki bowiem w pierwszej kolejności sprawdzają przecież naszą zdolność kredytową. Jeśli więc nie posiadamy stałego źródła dochodu, a w konsekwencji stabilnej sytuacji finansowej, żaden bank nie da nam kredytu. Idealnym rozwiązaniem może okazać się tutaj pożyczka na poczcie na dowód. Pożyczka ta będzie na pewno udzielona bez sprawdzenia naszej zdolności kredytowej.
Udając się do banku bardzo często okazuje się, że oprócz zdolności musimy spełniać jeszcze szereg innych warunków. Między innymi mamy obowiązek założyć konto w danym banku. Jest to bowiem bardzo dobry chwyt zatrzymujący klienta w banku. Konto zakładamy bowiem na potrzeby chwili, a przeważnie kończy się to tym, że nawet po spłacie pożyczki pozostaje nam w banku rachunek, za który bank i tak nalicza co miesiąc opłaty. W związku z tym kredyt na poczcie jest naprawdę bardzo dobrym rozwiązaniem.

Opłaca się też wejść na znane strony internetowe, na których znajdziemy zestawienie tylko najlepszych firm pozabankowych oferujących kredyty. Mowa o takiej stronie jak na przykład zestawienie-pozyczek.pl. Uzyskamy tam bowiem porównanie chwilówek, w dodatku tylko tych najbardziej atrakcyjnych. Dzięki niej w krótkim czasie otrzymamy pieniądze na swoje niespodziewane wydatki, nowy samochód lub chociażby wyjazd wakacyjny, a pieniądze szybko znajdą się na naszym koncie.
Najróżniejsze statystyki wskazują, że kredyty z firm pozabankowych coraz częściej biorą również osoby posiadające stałe źródło zatrudnienia. Wiąże się to bowiem z mniejszą liczbą formalności niż w przypadku banku.