Jerzy Romanowski – Twój trener osobisty

Któż z nas nie pragnie mieć wspaniałej, szczupłej sylwetki. Jedni chcą się ładnie prezentować, inni pragną dobrze wyglądać jedynie dla samych siebie, jeszcze inni stawiają po prostu na zdrowie. Warto zastanowić się nad tym chwilę zwłaszcza w czasach, w których grozi nam otyłość społeczna. Żyjąc w ciągłym biegu często sięgamy po kaloryczne, niezdrowe jedzenie. Nieliczni uprawiają sporty, a do tego robimy się bardzo wygodni, coraz częściej rezygnujemy ze spacerów, jazdy na rowerze, ponieważ wolimy nawet bardzo krótkie trasy pokonywać samochodem.


Niektórzy chcąc spełnić marzenia o idealnej sylwetce korzystają z dostępnych w internecie treningów, inni bez pomocy fachowców dobierają sobie zestaw ćwiczeń i trenują samodzielnie. Mimo, że każdy z nas chciałby jak najlepiej wyglądać nie jest łatwo samemu wyznaczyć sobie zadania dla osiągnięcia szczupłej sylwetki i zgodnie z nimi postępować. Ciężko jest być samemu na tyle konsekwentnym, aby regularnie chodzić na siłownię lub ćwiczyć w domu jak również korzystać z różnego typu diet. Często też zdarza się, że wykonywane przez nas ćwiczenia nie przynoszą planowanego efektu, gdyż będąc laikami w tej dziedzinie dobieramy je nieodpowiednio do redukcji tkanki tłuszczowej lub poprawy masy mięśniowej w różnych partiach ciała.
Często widzimy w mediach, że niektóre gwiazdy chcąc uzyskać idealną sylwetkę korzystają z usług tak zwanego trenera osobistego. Obecnie jednak nie jest to zarezerwowane wyłącznie dla gwiazd. Każdy z nas bowiem, niezależnie od wieku oraz płci może skorzystać z usług trenera indywidualnego, dzięki czemu pod okiem specjalisty szybciej uzyskamy zamierzony efekt.
Jeśli chcielibyście skorzystać z usług trenera personalnego warto zwrócić uwagę na osobę Jerzego Romanowskiego, który posiada długoletnie doświadczenie jako trener personalny. Kraków posiada wielu trenerów, jednak nie każdy potraktuje Was tak indywidualnie. Nie tylko pomoże ustalić indywidualny plan ćwiczeń w zależności od zamierzonego efektu, ale także rozpisze odpowiedni plan żywieniowy skorelowany z celami treningowymi. Dieta będzie dobierana też indywidualnie do Waszych potrzeb – uwzględni nie tylko Waszą kondycję fizyczną ale również możliwości finansowe, a przede wszystkim stan zdrowia, dzięki czemu nie będziecie odczuwać głodu ani przemęczenia.


Trener Jerzy Romanowski na swojej stronie oprócz treningów redukujących tkankę tłuszczową oraz poprawiających masę mięśniową posiada również treningi prozdrowotne, które pozwalają odzyskać sprawność fizyczną i wzmocnić kręgosłup po przebytych urazach. Bardzo ciekawym treningiem, który Pan Jerzy prezentuje na swojej stronie jest trening przygotowujący do sezonu narciarskiego – polega na poprawie kondycji, a zwłaszcza na wzmocnieniu dolnych partii mięśniowych.
Niezależnie od tego jaki efekt chcecie uzyskać, czy zależy Wam na smukłej sylwetce, masie mięśniowej, poprawie stanu zdrowia czy kondycji „trener personalny Kraków” – Jerzy Romanowski pomoże Wam uzyskać zamierzony cel, a wykonywane ćwiczenia przynoszące efekty pomogą również poprawić Wasze samopoczucie oraz zdrowie psychiczne.