Najmodniejsze fryzury z przedłużanych włosów u celebrytek

celebrytki - doczepiane włosy

Nie jest żadną tajemnicą, że wiele celebrytek doczepia sobie włosy. Celebrytki – doczepiane włosy traktują jak element swojej garderoby. Wykorzystują je na różnego rodzaju występach. Na co dzień jednak noszą one swoje naturalne włosy. O tym, jakie są najmodniejsze fryzury z doczepianych włosów, które noszą celebrytki, przeczytacie w naszym poniższym artykule. Być może stanie się dla was inspiracją dla własnego uczesania.

Doda – fryzury z doczepianych włosów

Jeśli chodzi o fryzury z wykonane z doczepianych włosów, prym wiedzie tutaj zdecydowanie Doda. Na niemalże każdym swoim występie prezentuje się ona w kilku kreacjach oraz różnych uczesaniach. Naturalne jest zatem to, że nie wszystkie fryzury może ona wykonać ze swoich własnych włosów. Bardzo często wykorzystuje ona doczepiane włosy do stworzenia fantastycznych kucyków, które ozdobione są najróżniejszymi spinkami, klamrami czy nawet koronami. Doda bardzo często zaplata także warkocze, które również prezentują się naprawdę efektownie.

Czy Cleo ma doczepiane włosy?

W sieci bardzo często pojawiają się pytania dotyczące tego, czy Cleo ma naturalne włosy. Jak się okazuje, celebrytka ma bardzo długie i gęste naturalne włosy, a mimo to nierzadko wykorzystuje doczepiane włosy do tworzenia fantazyjnych fryzur. Wykonuje to jednak tylko i wyłącznie na swoich występach estradowych.

Cleo możemy zobaczyć przede wszystkim w naprawdę efektownych warkoczach. Ozdabia je ona kolorowymi chustami, spinkami lub po prostu zmienia ich kolor. Nie jest możliwa zmiana koloru włosów w przeciągu dosłownie kilkunastu minut, pomiędzy jednym wyjściem na scenę a drugim. Doczepiane włosy u Cleo dają taką możliwość, co sprawia, że na występach prezentuje się ona naprawdę fantastycznie. 

Jak zatem wyraźnie widać, celebrytki nie stronią od doczepianych włosów i wykorzystują je w sposób naprawdę kreatywny. Mogą być one dla nas inspiracją, jeśli chodzi o stworzenie podobnych lub identycznych fryzur we własnym, domowym zaciszu.