Najszybszy karykaturzysta na wesele i event

atrakcje-na-wesele-karykatury-na-zywo

Czy można stworzyć dowcipną, sympatyczną i podobną do rysowanego modela karykaturę w 100 sekund? Nie można. Chyba, że jest się jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Karykatury na żywo w Polsce i nie tylko

Nie każdy wie, że taki karykaturzysta mieszka w Polsce. I jest zapraszany na eventy i wesela w całym kraju, choć zdarzają mu się też zaproszenia artystycznych wyjazdów do innych krajów. Bo sztuka karykatury, to sztuka lubiana i doceniana wszędzie. Ona nie uznaje granic państw, a najlepsi karykaturzyści rysują na eventach organizowanych nie tylko w swoich krajach.

Szczepan Sadurski rysował w USA, Australii i w krajach europejskich. Po jednej z imprez w Nowym Jorku tamtejsza prasa pisała, że jest „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”. Wzrosło jeszcze bardziej zainteresowanie na tego typu usługi, także wśród organizatorów imprez dla VIP-ów. Podobno w Warszawie niektórzy mówią, że jest „moda na karykatury Sadurskiego”. Ale wiele osób wciąż nie wie, że taka atrakcja jak karykatury na żywo podczas eventów, w ogóle istnieje.

Znany karykaturzysta

Sadurski nie rysuje po to aby bić rekordy, ale po to, bo lubi to robić i lubi dawać radość. Humorystyczne rysowanie od zawsze było jego domeną. Sprawiło, że jego rysunki drukowały najpopularniejsze gazety ogólnopolskie i zapraszano go do programów telewizyjnych. Stał się popularny, a komercyjna działalność artystyczna już dawno stała się jego sposobem na życie i codzienne zarobkowanie.

Ci, którzy działają na eventowym i weselnym rynku wiedzą, do kogo w pierwszej kolejności złożyć zapytanie o wolny termin. Szczególnie, jeśli atrakcja ma być wyjątkową ozdobą planowanej imprezy.

Oryginalna atrakcja na wesele i event

Oprócz zdolności i ogromnego doświadczenia, nie potrzeba długich przygotowań, aby na imprezie taka atrakcja wystartowała. Trzy krzesła, stolik oraz gniazdo z prądem, aby wpiąć specjalną lampę. I odrobina spokoju, gdyż rysowanie obok głośnika z muzyką na pewno nie sprzyja  skupieniu podczas kilkugodzinnej, wytężonej pracy.

Osoby, które wcześniej widziały przy pracy wyłącznie karykaturzystów ulicznych, szybko zaczynają rozumieć na czym polega różnica w pracy karykaturzystów ulicznych i eventowych. W wykonaniu Sadurskiego atrakcja czasem zmienia się w artystyczny show z wybuchami śmiechu i oklaskami zgromadzonych wokół widzów. Widać radość na twarzach osób rysowanych oraz przyglądających się temu niezwykłemu spektaklowi. Trzeba mieć świadomość, że błyskawiczne wyczarowanie dowcipnej podobizny, to wyjątkowa sztuka, która jest podsumowaniem wielu lat mozolnej pracy, które wymagała stworzenia karykatur liczonych w dziesiątkach tysięcy.

Ile kosztuje znany karykaturzysta na wesele i event?

Okazuje się, że honoraria mistrza kreski wcale nie są o wiele wyższe od miłośników rysowania czyli amatorów, którzy też zapraszani są czasem na imprezy. Nie wykraczają poza budżet przeciętnego polskiego wesela, o ile jego organizatorzy nie próbują oszczędzać na wszystkim, więc  rezygnują z dodatkowych atrakcji weselnych.

atrakcje-na-wesele-karykatury-na-zywo

Dlatego tych, którzy planują atrakcję w wykonaniu topowego karykaturzysty, powinni przede wszystkim pytać nie o cenę, lecz o wolny termin. Najlepiej na długo przed datą imprezy, szczególnie jeśli to weekend lub inna atrakcyjna data w kalendarzu. Już dwa lata przed imprezą zaczynają się pierwsze rezerwacje terminów. Warto jednak pytać, gdyż niektóre terminy są wolne nawet na kilka tygodni przed planowaną uroczystością.

Więcej informacji i kontakt na: Karykatury.com