Odzyskiwanie danych z macierzy RAID – kto może nam pomóc?

Ile razy zdarzyła Wam się sytuacja, że nagle straciliście bardzo ważne dla Was dane zapisane na dysku, pendrive czy karcie pamięci? Jeśli jest to na przykład kilka zdjęć można to przeżyć, gorzej gdy okazuje się, że jest to niemal ukończona własna książka, praca magisterska czy zestawienie nad którym siedzieliśmy ostatnie dwa miesiące. W takiej sytuacji wielu z nas rezygnuje z próby odzyskania utraconych danych i tworzy dokumenty od nowa.

Na szczęście są na rynku przedsiębiorstwa, które gwarantują bezpieczne odzyskiwanie danych i mają bardzo wysoką skuteczność. W dodatku w niektórych z nich płacimy jedynie za odzyskane już dane, a nie za próbę ich odzyskania. Jedną z takich firm jest przedsiębiorstwo Megaserwis S.C. odzyskiwanie danych z macierzy RAID Warszawa Ochota z siedzibą przy ulicy Opaczewskiej. Oprócz przywrócenia danych pomoże Wam znaleźć przyczynę ich utraty oraz naprawi komputer jeśli będzie to konieczne. Firma bowiem specjalizuje się również w naprawie dysków twardych, firmware czy wymianie głowic. W dodatku działa bardzo szybko, dzięki czemu nie będziemy musieli długo czekać na efekty ich pracy.

Przedsiębiorstwo Megaserwis S.C. odzyskiwanie danych posiada już wieloletnie doświadczenie w tej branży. Pracownicy firmy posiadają niezbędną wiedzę i zdają sobie sprawę jak ważne muszą być dla nas utracone dane skoro udajemy się do nich w celu ich przywrócenia. Dlatego zrobią wszystko, aby je dla nas odzyskać. Posiadają własne laboratorium dzięki czemu ciągle poszerzają swoją wiedzę, rozwijają się i poznają nowe metody odzyskiwania danych. Ciągły postęp technologiczny jest tak szybki, że każdego dnia muszą doskonalić swoje umiejętności, aby usatysfakcjonować wszystkich swoich klientów.

Dlatego jeśli Twój komputer zawiesi się i w konsekwencji stracisz bardzo ważny plik lub przez nieuwagę coś bezpowrotnie skasujesz nie panikuj. Skontaktuj się w takiej sytuacji z firmą Megaserwis, z pewnością odzyska ona pliki, dane czy dokumenty, które zostały już spisane przez Was na straty.