Spędź wakacyjny urlop w urokliwym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach

Okres zimowy kojarzy nam się zazwyczaj z wypoczynkiem w górach oraz sportami zimowymi. To czas, w którym większość ludzi marzy o spędzeniu choćby kilku dni wśród malowniczo ośnieżonych szczytów górskich. Niewiele jest osób, które myślą w tym czasie o zaplanowaniu sobie letniego wypoczynku. Często zdarza się, że wraz z nadchodzącymi gorącymi i słonecznymi dniami stwierdzamy, że najwyższy czas zaplanować letnie wakacje. Niestety zazwyczaj okazuje się, że jest już za późno na spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu, gdyż ci bardziej przewidujący zapewnili już danemu hotelowi czy ośrodkowi wypoczynkowemu komplet rezerwacji. Po długich i bezowocnych poszukiwaniach miejsc noclegowych w interesującym nas miejscu, jesteśmy zmuszeni niestety wziąć to, co zostało. Kończy się to zazwyczaj urlopem spędzony na codziennych, kilkukilometrowych, rodzinnych wędrówkach z miejsca noclegu na plażę, z ekwipunkiem w postaci dmuchanego koła do pływania, wiaderek i łopatek dla pociech, leżaka, koca, ręczników, torby z przekąskami i Bóg wie czym jeszcze. Często podczas wakacji mamy okazję oglądać taki widok, a jeszcze gorzej jeśli sami go przedstawiamy, Trudno nazwać tak spędzony urlop urlopem wypoczynkowym. Jednak wcale nie musi tak być. Jeszcze zimą trzeba zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić letnie wakacje. Można wtedy nie tylko zarezerwować termin w naprawdę uroczych zakątkach, ale także znając cenę pobytu, zaplanować własny budżet tak, aby móc skorzystać ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Warto wybrać sprawdzony i wiarygodny ośrodek wypoczynkowy, który posiada bogatą ofertę zarówno dla osób pragnących się zrelaksować jak i dla tych preferujących aktywny wypoczynek.

Jednym z takich właśnie miejsc jest z pewnością mazurski Ośrodek Wczasowy HELENA. Leży on w bardzo wyjątkowym miejscu nad słynącym ze swojej czystości jeziorem Gołdopiwo. Jezioro i jego okolice objęte są strefą ciszy, co umożliwia wczasowiczom prawdziwy odpoczynek wśród urokliwej mazurskiej przyrody. Mazury w odróżnieniu od przepełnionych nadbałtyckich plaż i większych górskich miejscowości, pozwalają odetchnąć i dają wiele możliwości dla osób nastawionych na spędzenie tam urlopu. Ośrodek Wczasowy HELENA znajduje się w samym ich sercu – krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Aby zamówić pobyt w tym właśnie miejscu wystarczy jedynie wpisać w wyszukiwarce: ośrodek wczasowy Mazury lub ośrodek wypoczynkowy Mazury. Każdy, kto spędzał tam letnie wakacje może polecić go z całą odpowiedzialnością.

Na infrastrukturę ośrodka składają się 2 budynki hotelowe, domki letniskowe oraz miejsca umożliwiające aktywny wypoczynek jak choćby boisko do koszykówki, czy plac zabaw dla dzieci. W budynkach znajduje się także siłownia, kręgielnia, pokój zabaw dla dzieci, sauna i jacuzzi Ośrodek posiada własną linię brzegową, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce na grilla i ognisko. Wieczory można sympatycznie spędzić w kawiarni z tarasem widokowym lub sali kominkowej. Teren ośrodka to idealne miejsce dla miłośników spacerów. Zadrzewienia, krzewy ozdobne oraz zaciszne altanki z ławeczkami tworzą niezapomniany klimat. Ośrodek Wypoczynkowy HELENA to naprawdę cudowne miejsce, które zapewni prawdziwy odpoczynek wśród przyrody z dala od hałasu. Każdy odnajdzie tam na pewno coś odpowiedniego dla siebie.

 

Chcesz wiedzieć więcej: www.owhelena.com.pl