Torby płócienne – ekologiczna alternatywa dla foliowych reklamówek

Torby materiałowe z nadrukiem to produkt, który coraz częściej można zauważyć w rękach osób wybierających się na zakupy. Niezależnie czy kupujemy spożywkę, kosmetyki czy odzież, wszystkie te produkty chowamy w tego typu torbach. Same sklepy coraz częściej już na standardzie są wyposażone w torby bawełniane. Tym samym odchodzą już od foliowych torebek, które były bardzo szkodliwe dla środowiska. Wybierają rozwiązania proekologiczne. Tamte zawierały polietylen i rozkładały się miliony lat. Torby płócienne są to torby ekologiczne, które całkowicie się rozkładają.

W dodatku wiele firm zaczyna wykorzystywać je nie tylko jako ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych „foliówek”. Jest to bowiem wspaniała forma promocji dla przedsiębiorstwa. W ten sposób mogą wypromować swoją markę czy aktualną promocje. Tym bardziej, że coraz więcej osób wybiera torby bawełniane niż torby papierowe. Te drugie również są proekologiczne, jednak w porównaniu do bawełnianych są dużo mniej wytrzymałe.

Nie zawsze jednak dla tradycyjnej Kowalskiej jest to torba służąca wyłącznie do pakownia zakupów. Coraz więcej osób przez taką torbę chce wyrazić siebie, swój styl oraz design. Pomagają im w tym właśnie torby bawełniane z nadrukiem.

Tego typu ofertę znajdziecie na stronie internetowej drukarni Art-press. Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy. Działa ona już od 1996 r. więc posiada olbrzymie doświadczenie w tej branży. Torby ekologiczne z nadrukiem to nie wszystko co znajdziecie w ich ofercie. Oferują również nadruki na bluzach czy koszulkach, które mogą stać się wspaniałym prezentem na wieczory kawalerskie, panieńskie czy jubileusze.

Art-press to miejsce, w którym firmy znajdą przeróżne formy reklamy i promocji swojego przedsiębiorstwa. Od bannerów i wielkogabarytowych tablic reklamowych po notesy, wizytówki czy długopisy reklamowe. Swoje zamówienia realizują w bardzo krótkim czasie. Ponadto wykonują również kompleksowe projekty poligraficzne.

Warto zainwestować w torby bawełniane z nadrukiem. Logo firmy z pewnością sprawi, że będzie ona utożsamiana z marką proekologiczną.