Zabawa z dawką adrenaliny? Odwiedź Laser Game Łódź!

Men and women in protective uniform playing paintball on shooting range

Jeśli znudziły Ci się już standardowe formy rozrywki. Masz dosyć miejsc, w których jest wieczorami mnóstwo osób, mowa chociażby o kawiarniach, pubach czy innych tego typu rozrywkach. Potrzebujesz czegoś innego, jakiejś odskoczni, która dostarczy Ci większej dawki adrenaliny?

W takiej sytuacji powinieneś odwiedzić Laser Game Łódź. Jest to centrum rozrywki, w którym nie tylko można spędzić czas ze znajomymi, ale do tego dobrze się zabawić. Wizyta w Centrum rozrywki Alfa Fun z pewnością dostarczy Ci wiele emocji. Przejście przez wyznaczony teren omijając przy tym wiązki światła laserowego, które oczywiście są bardzo bezpieczne dla człowieka to nie lada wyzwanie. W dodatku to jedna z wielu atrakcji jakie czekają na Ciebie w Alfa Fun.

W Alfa Fun możecie również zagrać chociażby w pintballa. Jako nieliczni w tej branży oferują grę zarówno w tradycyjnej rozgrywce jak i w nowszej wersji, w której bronią jest całkowicie nieszkodliwy łuk. Kulki też są w pełni bezpieczne, masz pewność, że z rozgrywki nie wyjdziesz posiniaczony, za to w pełni usatysfakcjonowany. Poza tym istnieje możliwość wynajęcia na kilka godzin sali, gdzie możecie pobawić się z określoną grupą znajomych.

Dla osób lubiących również intelektualne wyzwania polecam pokój zabawek – Escape room, gdzie aby ukończyć grę musisz odnaleźć klucz i wydostać się z pokoju. Należy tutaj wykazać się bystrością, spostrzegawczością i rozwiązać szereg skomplikowanych zadań. Oprócz indywidualnych wejść organizowane są tam również wieczory kawalerskie czy panieńskie oraz integracyjne imprezy firmowe. Dzięki obiektom takim jak ten ludzie mają możliwość odreagowania i odstresowania się po ciężkim dniu w pracy.

Tego typu atrakcje są również bardzo dobrym rozwiązaniem na organizację urodzin, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dzieci będą w swoim żywiole, dostarczy im to dużej dawki adrenaliny i będą je pamiętać jeszcze przez długi czas. Koledzy i koleżanki jubilata z pewnością będą mu zazdrościć tak zorganizowanych urodzin.