potrzebujesz gotówki? Skorzystaj z chwilówek internetowych

Najczęściej podejmowanymi świadczeniami finansowymi w dzisiejszych czasach, zarówno w bankach jak i w parabankach są pożyczki gotówkowe. Zazwyczaj są brane z powodu niewystarczających środków pieniężnych, gdy pojawiają się na przykład nieprzewidziane wydatki.
Czasami jednak do sięgania po nie zachęcają nas inne rzeczy. Mowa mianowicie o atrakcyjnym oprocentowaniu, długim okresie spłaty czy często pojawiających się ostatnio dodatkowych bonusach wynikających z wzięcia kredytu. Pozwalają nam one na przykład na nieplanowany wcześniej wakacyjny wyjazd, mimo że nie mieliśmy jeszcze odłożonych na ten cel pieniędzy. Jeśli nie posiadamy stałego źródła dochodu, a co za tym idzie nie mamy stabilnej sytuacji finansowej, żaden bank nie udzieli nam pożyczki gotówkowej.

Pożyczkę w banku mogą otrzymać bowiem jedynie wybrane osoby. Nie dość, że muszą mieć do tego określoną zdolność kredytową, to zazwyczaj powinni mieć też założony rachunek w banku, w którym chcą dostać pożyczkę. W konsekwencji często zakładają go na potrzeby chwili. Zazwyczaj kończy się to tym, że nawet po spłacie pożyczki pozostaje nam w banku rachunek, za który bank i tak pobiera comiesięczne opłaty.
Powoduje to, że w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z pomocy firmy pozabankowej oferującej pożyczki gotówkowe. Dzięki niej w krótkim czasie otrzymamy zastrzyk gotówki na swoje niespodziewane wydatki, wyjazd wakacyjny lub nowy samochód.
Z wielu prowadzonych przez różne firmy statystyk okazuje się, że wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego właśnie z firmy pozabankowej, mimo, że ma stałe zatrudnienie. Wynika to przede wszystkim z mniejszej liczby formalności, których nie jesteśmy w stanie obejść gdy bierzemy kredyt w banku.
Chwilówki internetowe to naprawdę szybka i prosta forma pożyczki. Na początki musimy wpisać kwotę jaką potrzebujemy oraz zaznaczyć satysfakcjonujący nas okres spłaty. W kolejnym kroku musimy jedynie przejść szybką procedurę weryfikacyjną.
Jeśli w dodatku posiadamy konto bankowe w tym samym banku co firma od której pożyczamy pieniądze, to jeszcze lepiej. Nie będziemy musieli bowiem kilka dni czekać na przelew, a pieniądze zaraz po weryfikacji naszych danych otrzymamy na konto.
Poza tym nie musimy iść tam osobiście, tak jak w przypadku banku, w którym chcielibyśmy wziąć pożyczkę. W firmie internetowej, pozabankowej wszelkie formalności możemy bowiem dopełnić przez internet. W dodatku kuszą nas one naprawdę niewielkimi kosztami przy bardzo niskiej ilości formalności.
Jeśli też potrzebujesz szybkiego kredytu na niespodziewane wydatki, nie musisz iść w tym celu od razu do najbliższego banku. W Polsce działa bowiem w obecnych czasach ponad sześćdziesiąt firm internetowych, które na co dzień zajmują się udzielaniem kredytów.
Są to nie tylko stare firmy, będące na rynku już wiele długich lat, ale też nowe przedsiębiorstwa, które dopiero niedawno wkroczyły na polski rynek kredytów gotówkowych. Dzięki nim bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności, do tego w klika minut możesz otrzymać kredyt gotówkowy.